Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #158987

Rinkodaros projektų vadovo

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už prekinių ženklų bei produktų įvaizdžio kūrimą ir palaikymą, naujų produktų kūrimą ir įvedimą į rinką, reklaminių bei rėminimo projektų ir akcijų organizavimą, pardavimo apimčių palaikymą ir skatinimą, produkcijos platinimo kanalų priežiūrą ir kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketino, vadybos srityje);
marketingo vadybininko, projektų vadovo darbo patirtis;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
domėjimasis mada ir jos tendencijomis.
PRIVALUMAI:
išsilavinimas tekstilės, trikotažo srityje;
darbo patirtis pardavimų srityje;
anglų kalbos žinios;
Photo Shop, Corel Draw žinios.

Įdomų ir atsakingą darbą, geras darbo sąlygas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#158987

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 17 d.

Mūsų klientė - savo srities lyderė Lietuvoje, užsiimanti trikotažo gaminių gamyba bei prekyba, šiuo metu darbui Kaune ieško:

Daugiau