Naujausi skelbimai

Rinkodaros projektų vadovo

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158987

Darbo skelbimo numeris

158987

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už prekinių ženklų bei produktų įvaizdžio kūrimą ir palaikymą, naujų produktų kūrimą ir įvedimą į rinką, reklaminių bei rėminimo projektų ir akcijų organizavimą, pardavimo apimčių palaikymą ir skatinimą, produkcijos platinimo kanalų priežiūrą ir kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketino, vadybos srityje);
marketingo vadybininko, projektų vadovo darbo patirtis;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
domėjimasis mada ir jos tendencijomis.
PRIVALUMAI:
išsilavinimas tekstilės, trikotažo srityje;
darbo patirtis pardavimų srityje;
anglų kalbos žinios;
Photo Shop, Corel Draw žinios.

Įdomų ir atsakingą darbą, geras darbo sąlygas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 17 d.

Mūsų klientė - savo srities lyderė Lietuvoje, užsiimanti trikotažo gaminių gamyba bei prekyba, šiuo metu darbui Kaune ieško: