2022-07-29 11:26:48

Rinkodaros projektų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ko mes ieškome?
Mes ieškome asmens, gebančio aptarnauti klientus ir valdyti užsakymus,
besidominčio elektronine prekyba, komunikacija internete,
galinčio vienu metu susitvarkyti su keliomis užduotimis,
nebijančio administracinio darbo, išmanančio projektų valdymo principus,
bent minimaliai suprantančio apie spaudą, joje vykstančius procesus.
Pageidautina, kad kandidatai turėtų bent 1 metų projektų valdymo, klientų aptarnavimo ar darbo rinkodaros/pardavimų srityje patirtį.

Reikalavimai

Kokių asmeninių savybių tikimės?
Iš naujo komandos nario tikimės kruopštumo, organizuotumo, atsakingumo, punktualumo, komunikabilumo, ir noro bendradarbiauti, sužinoti bei išmokti kuo daugiau, kad skirtos užduotys būtų atliekamos kokybiškai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Darbo užmokestį atitinkančius Jūsų patirtį ir žinias;
Profesionalią vadovų ir kolegų komandą;
Darbo aplinką, orientuotą į saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Esame Trakų raj., darbuotojus iš Vilniaus į (iš) darbą vežame įmonės transportu.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda: Rinkodaros projektų vadybininkas (-ė).
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Telefonas informacijai: 868582432