2022-07-29 11:26:48

Rinkodaros specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
2000 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Į savo komandą ieškome rinkodaros specialisto (-ės), kuris padėtų mums įgyvendinti rinkodaros strategijos planus. Būsite atsakingas už rinkodaros planų kūrimą ir vykdymą, siekiant prekės ženklų žinomumo, pardavimų skatinimo ir kitų susijusių tikslų. Ieškome gebančių ir norinčių tobulinti savo įgūdžius bei įgyti darbo patirties tarptautinėje įmonėje.

Darbo pobūdis:

  • Įmonės įvaizdžio formavimas ir prekės ženklų žinomumo didinimas;
  • Rinkodaros priemonių biudžeto planavimas ir kontrolė;
  • Naujų idėjų generavimas, pagalba pardavimų komandai planuojant ir įgyvendinant metinius veiksmus;
  • Rinkodaros kampanijų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Bendradarbiavimas su reklamos agentūromis įgyvendinant naujų produktų įvedimą, kūrybines kampanijas, turinio kūrimą, pardavimų skatinimo kampanijas;
  • Grupės internetinių svetainių administravimas (Drupal turinio valdymo sistema);
  • PIM (Product Information Management) sistemos valdymas bei teisingos produktų techninės bei vizualinės informacijos priežiūra;
  • Bendradarbiavimas su Nordic&Baltic komanda įgyvendinant skaitmeninius projektus, tokius kaip PIM (Product Information Management), DAM (Digital Assets Management), E-shop, CDP (Customer Data Platform);
  • Pagalba organizuojant vidinius ir išorinius įmonės renginius bei keliones;
  • Vidinė komunikacija, pagalba įgyvendinant įmonės tvarumo programą.

Reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis rinkodaros, komunikacijos, verslo administravimo ar susijusioje srityje;
  • Ne mažiau 2 metų patirtis rinkodaroje / reklamoje (B2B būtų privalumas);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Žinios ir patirtis dirbant su įvairiais tradiciniais bei skaitmeninės rinkodaros kanalais, jų valdymas;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Geras laiko planavimas vykdant kelis projektus vienu metu;

Privalumai:

  • Patirtis dirbant su Drupal turinio valdymo sistema;
  • Patirtis dirbant su PIM sistema;
  • Maketavimo pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes bei vidinius mokymus;
  • Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Papildomą sveikatos, nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Galimybė investuoti į įmonės akcijas;
  • Atlyginimas neatskaičius mokesčių nuo 2000 iki 2500 EUR per mėn. plius papildomi priedai atsižvelgiant į rezultatus.

Savo gyvenimo aprašymą nurodydami pareigų pavadinimą, prašome siųsti iki 2022 m. birželio 30 d.