Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4747

Rinkodaros specialistas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Bonus Vita klientas - pirmaujantis pramoninių produktų platintojas Šiaurės Europoje šiuo metu į savo komandą nori pasikviesti rinkodaros specialistą

  • Darbo pobūdis:

  • Įmonės marketingo biudžeto planavimas.
  • Marketingo plano sudarymas bei įgyvendinimas
  • Klientų duomenų bazės kūrimas bei priežiūra

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgudžiai.
  • Mokėti anglų, rusų kalbas.
  • panašaus darbo patirtis

Pageidaujamos asmeninės savybės:

  • Pareigingumas, kruopštumas, komunikabilumas, paslaugumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas
  • Darbą jauname ir darbščiame kolektyve

Papildoma informacija

Informaciją suteiksime telefonu 8 614 20545 (Gražina). Klausimus ir gyvenimo aprašymus (CV) siųskite el. paštu: grazina@bonusvita.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#4747

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. vasario 10 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 10 d.

UAB Bonus Vita - konsultacinė įmonė, užsiimanti personalo paieška, atranka, įvertinimu ir mokymais. Padedame darbdaviams ir darbuotojams surasti vieniems kitus. Konsultuojame ir mokome dirbti veiksmingai bei pasiekti geriausią rezultatą esant sudėtingoms konkurencinėms sąlygoms.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!