Naujausi skelbimai

Rinkodaros vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85603

Darbo skelbimo numeris

85603

Darbo aprašymas

Pardavimų strategijos kūrimas ir sėkmingas vystymas didmeninėje prekyboje Lietuvoje ir eksporto rinkose
Darbas su užsienio partneriais dėl eksporto vystymo ir plėtojimo
Eksporto ir pardavimo planų Lietuvoje prognozavimas ir vykdymas
Pardavimo akcijų kūrimas ir įgyvendinimas didmeninėje prekyboje
Klientų lojalumo akcijų kūrimas, organizavimas ir įgyvendinimas, analizė
Rinkos tyrimai
Įmonės pristatymas Lietuvos ir tarptautinėse parodose, dalyvavimo parodose organizavimas
Atsakomybė už verslo rezultatus

Reikalavimai

Eksporto rinkų išmanymas ir analogiško darbo patirtis virš 5 metų
Aukštasis išsilavinimas
Išmanyti pardavimų, derybų ir rinkodaros meną
Savarankiškumas, strateginis mąstymas
Kompiuterinis raštingumas
Labai geras anglų ir rusų kalbų žinojimas derybų lygyje

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti : darbas@rubineta.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 26 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 26 d.

UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą
gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių
pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos,
gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai.
Nuo pat įkūrimo pradžios UAB „Rubineta“ labai daug dėmesio skiria savo gaminamos produkcijos kokybės
užtikrinimui. Prieš pateikiant pirkėjui, mūsų įmonėje atliekamas visapusiškas pagamintos produkcijos testavimas,
naudojant specialius tiems tikslams sukurtus įrengimus.
Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. Ir visur ji išsikovojo
kokybiško ir pagal kainą prieinamo produkto vardą.
UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos
gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine
keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams.