Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #174330

Rinkodaros vadybininkas (-ė) NVS rinkoms

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Valdo ir vysto prekinį ženklą NVS rinkose ( Baltarusija, Rusija, Ukraina, Kazachstanas ), siekiant efektyvumo, atsižvelgdamas į bendrą kompanijos ir atskirų rinkų strategiją, įskaitant:
-Naujų produktų įvedimą, panaikinimą, asortimento optimizavimą ir produktų inovacijas
-Užtikrina produkcijos kokybę, naudojant reguliarius produktų panelius
-Užtikrina logišką ir adaptuotą rinkoms prekinio ženklo komunikaciją
Užtikrina prekinių ženklų našumą:
-Nustatant tikslus metiniams prekinio ženklo planams
-Planuoja ir įgyvendina prekinio ženklo veiksmus
-Seka ir kontroliuoja išlaidas
-Pastebi ir vysto verslo galimybes bei inicijuoja veiksmus galimoms grėsmėms užkirsti
Yra kontaktinis asmuo paskirtoms rinkoms dėl vartotojų pageidavimų ir skundų
Siekia bendradarbiavimo su paskirtų rinkų vietos specialiais kanalais ir struktūromis, įtakojančiomis sėkmingą prekinio ženklo vystymą
Ruošia, pristato seminarus/ mokymus distributoriams, asociacijoms pagal kompanijos nustatytą poreikį
Raportuoja tiesioginiam vadovui projektų statusą ir raidą bei svarbius pokyčius dėl naujų projektų
Vykdo kitus teisėtus vadovo nurodymus

Darbo vieta: Vilnius, Savanorių pr., Ž.Paneriai

Reikalavimai

Aukštasis vadybos ar rinkodaros mokslų išsilavinimas
Rusų, lenkų kalbų mokėjimas - raštu ir žodžiu
Sugebėjimas suprasti įmonės veiklos specifiką
Rinkodaros procesų išmanymas
Puikus MS Office (ypač Excel ir PowerPoint, Prezi) išmanymas
Geri pristatymo ir bendravimo įgūdžiai
Organizuotumas, iniciatyvumas, gebėjimas generuoti novatoriškas bei ekonomiškai pagrįstas idėjas

Darbui reikalingos asmeninės savybės
Ypatingas komunikabilumas, iniciatyvumas, kruopštumas, mobilumas
Gebėjimas prisiimti atsakomybę
Savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai
Pozityvumas, optimizmas

Privalumai
Anglų kalbos mokėjimas- raštu ir žodžiu
Darbo patirtis rinkodaros srityje
Darbo patirtis su buhalterine programa Navision
Darbo grafinėmis programomis pagrindai (CorelDRAW , Photoshop)

Esame sparčiai auganti ir dinamiška įmonė, todėl siūlome galimybę augti kartu : realizuoti savo sugebėjimus, dirbti draugiškoje aplinkoje, gauti patyrusio vadovo konsultaciją, jausti jaunų, ambicingų specialistų komandinio darbo ritmą, gauti nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį, vykti į mokymus ir dalintis kitais įmonės privalumais, sukaupta 15 metų patirtimi, idėjomis.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#174330
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!