Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #32306

Rinkodaros vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • produkto pardavimo proceso organizavimas ir valdymas,
  • darbas su tiekėjais ir partneriais,
  • derybos ir sutarčių sudarymas,
  • reklaminių priemonių kūrimas, planavimas, organizavimas,
  • rinkodaros programų efektyvumo analizė,
  • rinkos analizės ir tyrimų planavimas bei įgyvendinimas,
  • pagalba koordinuojant rinkodaros projektus ir reklamines akcijas,
  • bendradarbiavimas su reklamos agentūromis,
  • kainodaros ir konkurentų analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas,
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimai,
  • gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai,
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • geros anglų kalbos žinios,
  • vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome atsakingą, kūrybišką darbą šiuolaikiškoje, stabiliai dirbančioje kompanijoje, galimybę tobulėti bei konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

CV su nuoroda „Rinkodaros vadybininkas“ galite siųsti el. paštu: atranka@audimas.lt

Darbo skelbimo numeris
#32306
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!