Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #258137

Rinkos/likvidumo rizikos vertinimo specialistas(-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Organizacijos rinkos ir likvidumo riziką reglamentuojančių tvarkų, dokumentų, procedūrų ir kontrolės priemonių kūrimas, diegimas ir tobulinimas;
  • Esamų rizikos valdymo priemonių naudojimo organizacijoje kontrolė;
  • Periodinis rinkos ir likvidumo rizikų vertinimas, ataskaitų rengimas ir pristatymas;
  • Mokymai ir konsultacijos savo kompetencijų ribose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos, apskaitos srityse);
  • Panašaus darbo patirtis (rinkos/likvidumo rizikos valdymo srityse);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programų paketas);
  • Anglų k. žinios, žodžiu ir raštu.

Privalumai:
  • Darbo patirtis finansinėje įstaigoje;
  • Aktualių Basel akordų, ES direktyvų, LB nutarimų išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Nuolatinį įdomų ir atsakingą darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Profesinės kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Gyvenimo ir darbinės veiklos aprašymą su nuoroda „Rinkos/likvidumo rizikos vertinimo specialistas(ė)“ prašome siųsti iki š. m. 2016.03.31.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#258137
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!