Darbo skelbimo numeris

390671

Darbo aprašymas

Prekių ekspozicijos priežiūra;
Prekių pakavimo darbai;
Prekybinės salės priežiūra.

Reikalavimai

Darbštumas, sąžiningumas, entuziazmas.

Buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė ieško pastiprinimo Kalėdiniam laikotarpiui.Jei tau patinka iššūkiai, nori nuolat tobulėti , vertini draugišką kolektyvą, kviečiame prisijungti!
Mes garantuojame:
Gerus mokymus, lankstų darbo grafiką, linksmą komandą ir daug darbo!
Kylantis darbo užmokestis lieka tavo rankose!

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 7 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 8 d.
Atlyginimas:
750 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

GR RETAIL LITHUANIA, UAB

Ar norėtum dirbti didžiausiame prekybos centre Baltijos šalyse ,Vilniaus Akropolyje ? Buitinės technikos ir elektronikos parduotuvėje . Jei domiesi naujausiomis technologijomis , turi noro jas išbandyti , bendravimas su žmonėmis tave "pakrauna" dienai į priekį ir negali nustygti vietoje - siūlome prisijungti !
Kuriame naują didelę komandą ir kviečiame prisijungti inovacijų žinovus , šarmingus ilgaliežuvius !

Žiūrėti profilį