Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1264447

Šaltkalvis (-ė) - remontininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Plungė
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Gamybinės įrangos mechaninės dalies techninė priežiūra, paruošimas remontui, remontas, paleidimas po remonto.

Pamaininis darbo grafikas: 2 darbo dienos (7-19 val.), 2 laisvos dienos, 2 darbo naktys (19-7 val.).

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas.

Anglų ir rusų kalbų žinios - privalumas.

Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių, Kretingos ir Gargždų.

Nemokamą maitinimą pamainos metu.

Patogų pamaininį darbo grafiką.

Darbo skelbimo numeris
#1264447
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!