Šaltkalvis - įrankininkas

VILMA, AB

Darbo skelbimo numeris

309053

Darbo aprašymas

- liejimo formų ir štampų surinkimas, remontas ir priežiūra;

Reikalavimai

- būtina analogiško darbo patirtis;
- techninis išsilavinimas;
- brėžinių skaitymas;
- kruopštumas ir atsakingumas;

Įmonė siūlo

- geras darbo sąlygas;
- galimybę tobulėti;
- socialines garantijas;
- darbą patogioje miesto vietoje – Žirmūnuose;
- galimybė padengti ne Vilniaus miesto gyventojams atvykimo į/iš darbą (-o) sąnaudas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas:
nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

VILMA, AB

Siekdama būti arčiau savo kliento ir teikti kuo didesnę aptarnavimo kokybę, AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui.

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Devynios produktų linijos, skirtingi dizainai, nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio.

Mūsų šūkis "Instaliuok profesionaliai" atspindi mūsų požiūrį į klientą ir darbą su juo.

Peržiūrėti įmonės profilį >