Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #236742

Šaltkalvis-mechanikas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- variklių, reduktorių, elektromechaninių pavarų surinkimas, montavimas, testavimas ir remontas;
- gaminamos įrangos mechaninio surinkimo darbai;
- mechaninių įrengimų derinimas, tikrinimas, priežiūra ir remonto darbai;
- taisyti, derinti, tikrinti, pakeisti arba atnaujinti pagamintos įrangos ir įsigytų įrengimų susidėvėjusias dalis;
- gebėti valdyti mechanizmus ir įtaisus, dirbti su medinėm medžiagom, tiksliai atlikti pasikartojančias užduotis, mažais instrumentais dirbti smulkius darbus;

Reikalavimai

- ne mažiau nei 2 metų darbo patirtis;
- techninis išsilavinimas - privalumas;
- gebėjimas skaityti brėžinius;
- plataus profilio techninis nuovokumas;
- atsakingumas, darbštumas, savarankiškumas, kruopštumas;
- sugebėjimas dirbti komandoje;
- sugebėjimas dirbti su įvairia technika;
- be žalingų įpročių

Įmonė siūlo

- darbą sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje įmoneje;
- saugią darbo ir poilsio aplinką, atitinkančią visus higienos ir darbų saugos reikalavimus;
- kvalifikuotą specialistų bendradarbių komandą;
- visas siocialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#236742
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!