Naujausi skelbimai

Šaltkalvis-remontininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107176

Darbo skelbimo numeris

107176

Darbo aprašymas

Atlieka įrengimų apžiūrą, tepimą, smulkų remontą;
Montuoja, išbando ir derina įrenginius;
Gamina nesudėtingas detales iš metalo ruošinių.

Reikalavimai

Profesinis techninis išsilavinimas (šaltkalvio remontininko specialybė);
Remonto darbų technologijos, įrenginių išrinkimo ir surinkimo ypatumų žinojimas;
Detalių brėžinių, schemų skaitymas bei eskizų braižymas;
Technologinių įrengimų ir jų darbo principų išmanymas (privalumas);
Turėti žinių apie hidraulines ir pneumatines sistemas (privalumas);
Atsakingumas, darbštumas, iniciatyvumas, sąžiningumas;
Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
CV siųsti: daiva@markuciai.lt, personalas@markuciai.lt
tel. 8 (5) 2602647

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 22 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.