Naujausi skelbimai

Šaltkalvis-remontininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108621

Darbo skelbimo numeris

108621

Darbo aprašymas

Atlieka įrengimų apžiūrą, tepimą, smulkų remontą;
Montuoja, išbando ir derina įrenginius;
Gamina nesudėtingas detales iš metalo ruošinių.

Reikalavimai

Profesinis techninis išsilavinimas (šaltkalvio remontininko specialybė);
Remonto darbų technologijos, įrenginių išrinkimo ir surinkimo ypatumų žinojimas;
Detalių brėžinių, schemų skaitymas bei eskizų braižymas;
Technologinių įrengimų ir jų darbo principų išmanymas (privalumas);
Turėti žinių apie hidraulines ir pneumatines sistemas (privalumas);
Atsakingumas, darbštumas, iniciatyvumas, sąžiningumas;
Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
CV siųsti: daiva@markuciai.lt, personalas@markuciai.lt
tel. 8 (5) 2602647

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 2 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 2 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.