Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #312985

Šaltkalvis

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Auganti transporto įmonė ieško autošaltkalvių nuolatiniam darbui Vilniuje. Siūlome geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priedus už papildomą darbą.

Reikalavimai

- Darbštumas,
- atsakingumas,
- gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje,
- panašaus darbo patirtis.

Daugiau informacijos tel.: +370 640 27777 arba +370 650 12049

Darbo skelbimo numeris
#312985

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 23 d.

Meteorit turas – Vilniuje esanti įmonė, teikianti keleivių pervežimo vietiniais ir tarptautiniais maršrutais paslaugas. Yra naudojami nauji ir komfortiški autobusai. Autoparką sudaro SETRA, NEOPLAN autobusai.

Daugiau