Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170166

Šaltkalvis

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Vidutinio sudėtingumo metalo konstrukcijų ir gaminių gamyba
Darbo vieta-Bezdonys, Vilniaus raj.

Reikalavimai

Brėžinių skaitymo pagrindai
Kruopštumas
Suvirinimo ir tekinimo darbų mokėjimas būtų privalumas

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas
Tobulėjimo galimybes

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#170166

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 15 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 15 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
atskaičius mokestčius

Nuo 1996 metų nuosekliai plėtodama savo verslą įmonė “Vildika”, gaminanti biuro baldus, pasiekė, kad klientas, kuris norėtų įsirengti biurą ar įmonės patalpas, taupytų savo laiką ir viską galėtų įsigyti vienoje vietoje: 2003 m. Vilniuje ir 2005 m. Klaipėdoje atidarytuose bendrovės biuro baldų salonuose klientui siūlomas platus asortimentas žinomų Europos gamintojų kėdžių, nebrangūs ir kokybiški biuro baldai, didžiausias pasirinkimas metalinių baldų – nuo įvairaus dydžio ir saugumo kategorijų seifų, kartotekų spintų, persirengimo spintelių iki stelažų. Augant įmonei, atsirado naujas mažmeninių prekių ženklas “Kėdžių centras”, simbolizuojantis platų įvairios paskirties kėdžių pasirinkimą, nebrangių kėdžių verslui ir namams gausą.
Įmonė prieš penkiolika metų pradėjusi savo veiklą kaip biuro baldų gamintoja, plėtė savo verslą atsižvelgdama į įvairių verslo ir visuomeninių įmonių poreikius, todėl visada galėjo pasiūlyti ir specializuotų baldų. Viena iš svarbiausių įmonės vertybių – platus asortimentas – kėlė įmonei vis didesnius tikslus lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų dydžių įmonių poreikių. Todėl “Vildika” sukaupė didelę patirtį kurti ir gaminti biuro baldus, valdyti ir vykdyti didelės apimties projektus. Tarp įmonės klientų – šalies bankai, didžiausios energetikos, prekybos, gydymo įmonės.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Šaltkalvis
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!