Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #262300

Sąmatininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – veržli, ambicinga, platų statybinių paslaugų spektrą teikianti bendrovė, esanti didžiausių šio sektoriaus įmonių gretose. Kompanija atlieka gen. rangovo funkcijas ir šiuo metu yra sukaupusi didžiulę patirtį statant, rekonstruojant ir remontuojant įvairios paskirties objektus – tiek stambius verslo, tiek valstybinio sektoriaus projektus. Sukaupta patirtis, savalaikis ir kokybiškas darbų atlikimas užtikrina bendrovės statomų objektų kokybę ir patikimumą. Kompanija metai iš metų plečia aptarnaujamų objektų apimtis ir į savo komandą kviečia

INŽINIERIŲ - SĄMATININKĄ

  • techninės ir projektinės dokumentacijos analizė;
  • darbo ir reikalingų medžiagų sąnaudų paskaičiavimas;
  • subrangovinių įmonių konkursavimas;
  • atliktų darbų aktų rengimas;
  • atliktų darbų medžiagų sąnaudų, darbo užmokesčio žiniaraščių formavimas;
  • sąmatų sudarymas su programa „Astera.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis statybinis inžinerinis išsilavinimas;
  • patirtis inžinieriaus-sąmatininko pozicijoje (privalumas);
  • puikūs darbo įgūdžiai su sąmatų skaičiavimo programa „Astera“;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MsOffice, AutoCAD);
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • lankstumas, atidumas, kruopštumas, atkaklumas, iniciatyvumas;
  • atsakingas požiūris į darbą, orientacija į rezultatą;
  • anglų kalba (privalumas).

Įmonė siūlo

  • jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • galimybę tobulinti savo žinias, siekti aukštų rezultatų ir augti kartu su kompanija;
  • darbui reikalingas priemones.
Konfidencialumą garantuojame!
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda „Inžinierius-sąmatininkas“.

Nova Lux management solutions
Kontaktinis asmuo – Inga Žemaitienė
tel. +370 (672) 67972
Savanorių pr. 22, Vilnius
www.novalux.lt - personalo paieška, atranka; seminarai ir mokymai

Darbo skelbimo numeris
#262300
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!