Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1167689

Sandėlininkas (-ė) - vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių priėmimas ir išsiuntimas;

  • Pirkimo ir pardavimo dokumentų administravimas;

  • Sandėlio apskaita ir kontrolė;

  • Medžiagų tiekimas, pirkimų kontrolė;

  • Asistavimas vadybai;

  • Sandėlio tvarkos priežiūra.

Reikalavimai

  • Esi orientuotas (-a) į rezultatą ir  siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Esate kruopštus, atsakingas ir motyvuotas;
  • Puikiai jautiesi dirbdamas (-a) dinamiškoje aplinkoje;
  • Turi sėkmingos sandėlio / vadybos veiklos  patirties;
  • Dirbi Rivile programa (privalumas), Excel programa;
  • Moki rusų ar anglų kalbą.

  • Siūlome įdomų darbą, kuriame suteiksime galimybę kurti, keisti ir tobulinti;

  • Patarsime ir išmokinsime, o augant kompetencijoms, nepamiršime keisti ir darbo užmokestį;

  • Sparčiai augančios inovatyvios įmonės aplinką;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#1167689
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!