Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #544326

SANDĖLININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Materialinių vertybių priėmimo ir išdavimo bei apskaitos Navision sistemoje vykdymas;

  • Tinkamas materialinių vertybių sandėliavimo vykdymas, tinkamų sąlygų taikymas;

  • Sandėliavimo patalpų temperatūros duomenų tikrinimas, registravimas žurnaluose;

  • Inventorizacinės apskaitos vykdymas;

  • Dokumentų ruošimas;

  • Darbas įmonės vidine kokybės sistema.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Sėkminga sandėliavimo veiklos patirtis;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Gebėjimas aiškiai, tiksliai ir tvarkingai dokumentuoti tiek raštu, tiek elektronine forma.

Privalumai:

  • Patirtis farmacinėje ar maisto pramonėje;
  • GMP standartų žinojimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje aukščiausius kokybės standartus atitinkančioje įmonėje;
  • Intelektualią, paslaugų sferos aplinką;
  • Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje.

Darbo skelbimo numeris
#544326
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!