Darbo skelbimo numeris

389472

Darbo aprašymas

• Prekių priėmimas, išdavimas;
• Tvarkos sandėlyje palaikymas, prekių likučių judėjimo stebėjimas;
• Informacijos į apskaitos sistemą įvedimas.

Reikalavimai

• Darbo sandėlyje patirtis bent 1m.;
• Atsakingumas, sąžiningumas;
• Darbo su krovos technika patirtis ir reikalingi atestatai – būtų didelis privalumas;
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

• Nuolatinius mokymus;
• Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų bei visas socialines garantijas;
• Darbą stabiliai dirbančioje ir nuolat augančioje kompanijoje, profesionalų komandoje;
• Galimybę kilti karjeros laiptais.

Informacija telefonu + 370 656 90312. Kontaktinis asmuo – Sandėlio veiklos koordinatorė Edita Tarasevičiutė.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 22 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 24 d.
Atlyginimas:
1000 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Sandėlininkas (-ė)

ELFANTA, UAB

Logistikos kompanija UAB „Elfanta“ veikia nuo 1997 metų. Pradėjusi veiklą kaip nedidelė muitinės tarpininko paslaugas teikianti įmonė, šiuo metu esame vienu didžiausių logistikos terminalų Vilniuje. Teikiame pilną logistikos paslaugų kompleksą, užtikriname puikią paslaugų kokybę ir išskirtinai profesionalų aptarnavimą.

Siūlome Jums:
Visą logistikos paslaugų kompleksą iš vienų rankų;
Nuosavą geležinkelio atšaką prie logistikos terminalo;
Patyrusį ir kompetetingą kolektyvą, gebantį spręsti sudėtingiausias logistines problemas;
Konkurencingas paslaugų kainas;
Puikią paslaugų kokybę ir išskirtinį profesionalumą;
Konsultacijas logistikos klausimais;
Prisitaikymą prie Jūsų poreikių.

Žiūrėti profilį