2022-07-29 11:26:48

Sandėlininkas - gamybos darbuotojas (a)

CVMarket.lt klientas
900 - 1400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome kolegos. Sandėlio ir gamybos darbų organizavimui bei vykdymui. Jeigu domina dirbti su nestandartiniais ir įdomiais medienos gaminiais susiekite.

Darbo pobūdis:

  • Prekių pakrovimas, iškrovimas, gamyba;
  • Krovinių priėmimo ir iškrovimo, užsakymų atidavimo organizavimas;
  • Krovinių priėmimo dokumentų apskaita;
  • Tvarkos palaikymas;
  • Efektyvus sandėlio ir gamybos darbo organizavimas;
  • Medienos gaminių padengimas.

Reikalavimai

  • Sandėlio ir gamybos darbo organizavimo išmanymas;
  • Patirtis panašaus darbo - didelis privalumas;
  • Pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas ir noras dirbti.

  • Siūlome galimybę augti ir mokytis bei tapti Sandėlio ir Gamybos Vadovu. Ieškome žmogaus, kuris nori tapti ne tik mūsų kolega, bet ir partneriu.
  • Atlyginimas pagal kompetencijas ir atsakomybes nuo 900-1400 eur ( neatskaičius mokesčių) + priedai augant kompetencijoms ir atsakomybėms.

Detalesnė informacija telefonu: +37061264543