Naujausi skelbimai

Sandėlininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6581

Darbo skelbimo numeris

6581

Darbo aprašymas

Krovinių ir vartų detalių priėmimas bei išdavimas, minimalūs krovimo darbai, sąskaitų –faktūrų išrašymas ir kt.

Reikalavimai

motyvacija darbui;
atsakingumas, imlumas ir greita orientacija;
panašaus darbo patirtis ir darbo kompiuteriu įgūdžiai būtų privalumas.

Gerą atlyginimą bei visas socialines garantijas, puikią atmosferą jauname kolektyve.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Sandeliininkas" siųsti el.paštu: deimante@noriudarbo.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gegužės 16 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 29 d.

Sėkmingai dirbanti bendrovė, kuri platina profesionalių automatizuotų garažo vartų sistemas Lietuvoje ir Rytų Europos šalyse, atlieka montavimo darbus.