Naujausi skelbimai

Sandėlininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105200

Darbo skelbimo numeris

105200

Darbo aprašymas

Organizuoja, vykdo operatyvų gaminių priėmimą iš gamybos linijos į sandėlį;
Kontroliuoja gaminių išdavimą pagal rezervavimo dokumentus, vykdo gaminių judėjimo sandėlyje ir buhalterinėje programoje apskaitą ir kontrolę;
Užtikrina logišką sandėliavimo plotų išnaudojimą;
Tvarko ir kontroliuoja materialinių vertybių apskaitą pagal atsakomybę ir atsako už jų apsaugą.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip profesinis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 1 metų sandėlininko darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Kompiuterinis raštingumas (MS Excel, MS Word, MS Outlook);
Užsienio kalbų žinios – privalumas;
Automobilinių krautuvų vairuotojo ir nuo žemės valdomų kranų operatoriaus pažymėjimai;

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 4 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 4 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.