Darbo skelbimo numeris

392791

Darbo aprašymas

Prekių krovimas, sandėliavimas, priežiūra.

Reikalavimai

Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Priedus prie darbo užmokesčio.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2020 m. sausio 1 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 3 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Sandėlininkas - krovėjas

SANTERA, S. VIDEIKOS IĮ

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos bei šildymo prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.

Žiūrėti profilį