Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101626

Sandėlininkas-krovėjas Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- krovimo darbai;
- prekių priėmimas, išdavimas, dokumentacija;
- sandėliuojamų prekių apskaita;
- produkcijos srautų valdymas ir kontrolė;
- tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
- elektrokrautuvo vairavimas;
- ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

- atsakingas požiūris į darbą, pareigingumas, sąžiningumas;
- elektrokrautuvo pažymėjimas;
- darbo patirtis logistikos sandėliuose būtų privalumas;
- darbas kompiuteriu;
- fizinė ištvermė;
- be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

- perspektyvų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
- geras darbo sąlygas;
- visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
CV siųskite per sistemą arba elektroninio pašto adresu rasa.sableviciene@lt.hellmann.net

Darbo skelbimo numeris
#101626

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 13 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 31 d.

UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ – įmonė Pabaltijo šalyse atstovaujanti tarptautinį Hellmann Worldwide Logistics logistikos tinklą vienijantį daugiau nei
400 padalinių tinklą visame pasaulyje ir dirbanti dinamiškoje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje ieško darbuotojų.
Savo darbuotojams siūlome palankias darbo sąlygas, mokymus ir nuolatinę galimybę tobulėti.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!