Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218963

Sandėlininkas - prekių atrinkėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas parduotuvėje (statybinės, ūkinės medžiagos). Prekių priėmimas, atrinkimas, pakrovimas, iškrovimas.

Reikalavimai

Vidurinis išsilavinimas.
Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas.

Įmonė siūlo

Kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį.

Darbo skelbimo numeris
#218963

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 4 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 3 d.

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!