Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309879

Sandėlininkas - vairuotojas (SKUBIAI)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje;
  • Kokybiškas, tikslus ir greitas prekių pakrovimas, iškrovimas ;
  • Prekių ir plotų sandėlyje priežiūra.

Reikalavimai

  • Tikslumas ir atsakomybės jausmas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) ne mažiau kaip 2 metai;
  • Gera fizinė būklė;
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir pozityvus mąstymas;
  • Lojalumas, gebėjimas dirbti kaip komandoje taip ir savarankiškai organizuojant savo darbą;
  • Rusų kalbos įgūdžiai;
  • Įgūdžiai, kurie bus laikomi privalumu;
  • Sandėlio darbuotojo arba vairuotojo ekspeditoriaus darbo patirtis;
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimą;

  • Gerą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje, augančioje bendrovėje.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką.

Darbo skelbimo numeris
#309879

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 6 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 24 d.

BBG SPACERS UAB kartu su savo pagrindine bendrove BB GROUP Ltd. (Latvija) yra pirmaujančios betonavimui skirtų medžiagų didmeninėje prekyboje Baltijos šalyse ir siūlo platų asortimentą plastikinių, metalinių ir betoninių armatūros fiksatorių, taip pat skirtingų rūšių vielą, klojinių tepalo ir kitų betonavimo medžiagų.

Dėl sėkmingų verslo plėtros ir augimo tempų, mes ieškome patikimo bendradarbio.

Daugiau