Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #526642

Sandėlininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių pakrovimas / iškrovimas, išdėliojimas sandėlyje;

  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas;

  • Tvarkos palaikymas sandėlio teritorijoje;

  • Gaunamos produkcijos kiekių sutikrinimas, suvedimas į apskaitos programą;

  • Transporto lydraščių priėmimas, pasirašymas ir tikrinimas.

Reikalavimai

  • Patirtis sandėliavimo srityje;

  • Motyvacija dirbti;

  • Geri komandinio darbo įgūdžiai, kruopštumas ir sąžiningumas;

  • Automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

        Mes Jums siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Atlyginimas nuo 800-900 eurų į rankas (Atlyginimas derybų klausimas).

Darbo skelbimo numeris
#526642
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!