Naujausi skelbimai

Sandėlininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18556

Darbo skelbimo numeris

18556

Darbo aprašymas

• Statybinių medžiagų pakrovimo ir iškrovimo organizavimas ir kontroliavimas
• Tvarkos sandėliuose palaikymas
• Vadovavimas krovikų darbui

Reikalavimai

• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
• Mokėti dirbti kompiuteriu
• Gerai mokėti lietuvių kalbą
• Sugebėjimas savarankiškai dirbti
• Atsakingumas, pareigingumas, paslaugumas

PRIVALUMAI

• Sandėlininko darbo patirtis
• Darbo su statybinėmis medžiagomis patirtis

Įmonė siūlo

• Pastovų darbą stabiliai dirbančioje įmonėje
• Visas socialines garantijas

Papildoma informacija

• Darbo laikas : pirmadienį-penktadienį, 7.30 val - 16.30 val

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 27 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 27 d.

AB Specializuota komplektavimo valdyba sėkmingai veikia jau 14 metų ir specializuojasi statybinių medžiagų pardavime. AB SKV yra viena didžiausių sieninių medžiagų platintojų.
Prekyba vykdoma tiesiogiai iš sandėlių,o taip pat ir per prekybos tinklą (atstovus) įvairiausiuose Lietuvos miestuose.
AB SKV tiesiogiai atstovauja daugeliui užsienio kompanijų, profesionalūs vadybininkai konsultuoja įvairiais statybos ir statybinių medžiagų panaudojimo klausimais.
Bendrovės parduodamos statybinės medžiagos yra sertifikuotos Lietuvoje. Bendrovėje nuolat dirba nuo 50 iki 55 darbuotojų.