Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169292

Sandėlininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Prekių pakrovimas, priėmimas
Sandėlio priežiūra
Siuntų paruošimas
Apskaitos vedimas
Atsakomybė už sandėliuojamas prekes

Reikalavimai

Elektrinio, dyzelinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas
Lietuvių ir rusų kalbos privalomos
Be žalingų įpročių
Gera fizinė sveikata
Tvarkingumas, atsakingumas, atidumas, savarankiškumas, punktualumas

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas
Konkurencingą darbo užmokestį

Darbo skelbimo numeris
#169292

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 5 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 5 d.

LESTA – lietuviška gamybinė įmonė, įkurta 1992 m. Mes pagaminame ir parduodame apie 5000 tonų automobilių priežiūros priemonių per metus: plataus pasirinkimo aušinimo skysčių, langų ploviklių, automobilių kosmetikos bei kitų eksploatacinių skysčių transporto priemonėms. Šiuo metu mūsų produkcija platinama ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje.
LESTA priklauso TOBIS įmonių grupei, kuri šiuo metu yra viena iš lyderių didmeninėje prekyboje automobilių produktais Lietuvos rinkoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!