Naujausi skelbimai

Sandėlininkė/as

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30874

Darbo skelbimo numeris

30874

Darbo aprašymas

* Medžio cecho sandėlyje sandėliuojamų prekių apskaita, priėmimas, išdavimas, likučių siekimas.

Reikalavimai

* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Kruopšumas, atsakingumas, imlumas;
* Sandėlininko(-ės), apskaitininko(-ės) darbo patirtis - būtina;
* Darbo su buhalterinės apskaitos programa "Agnum" patirtis - privalumas.

Siūlome pastovų darbą draugiškame kolektyve, galimybę tobulėti, laiku mokamą atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 11 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 iki 1600 LTL per mėn.

Įmonė Baltic Master savo veiklą pradėjo 1993 metais. Sėkmingas vystymasis ir plėtimasis sietinas su įmonės vykdoma veikla. Viena iš perspektyviausių ir labiausiai išvystytų sričių įmonėje – šaldymo įrangos gamyba. Ši produkcija – tai ilgametės darbo patirties ir didelių investicijų rezultatas. UAB "Baltic Master" turi didelę gamybinę bazę ir pajėgumus, dirba su naujausiomis medžiagomis ir technologijomis. Įmonė yra nerūdijančio plieno dirbinių ir nestandartinių baldų gamintoja. Teikia ir parduoda profesionalią kondicionavimo, technologinę bei prekybinę įrangą. Užsiima restoranų, kavinių, prestižinių parduotuvių, salonų taip pat ir didžiulių prekybos centrų ir objektų projektavimu bei įrengimu. Teikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, prižiūri įrenginių techninę būklę.