Naujausi skelbimai

Sandėlio darbininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 365645

Darbo skelbimo numeris

365645

Darbo aprašymas

Produkcijos priėmimas, rūšiavimas ir pakrovimas pagal PVM sąskaitas - faktūras.
Sandėlio tvarkos ir prekių saugojimo reikalavimų užtikrinimas, inventorizacijos atlikimas.

Reikalavimai

Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas.
Gebėjimas dirbti fizinį darbą.

Privalumas - panašaus darbo patirtis.

Visas socialines garantijas ir papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Geras darbo sąlygas darbščiame ir draugiškame kolektyve.
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 12 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 14 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinių Amber Beverage Group ir SPI Group narė, plečia savo veiklą ir į savo kolektyvą kviečia: