Naujausi skelbimai

Sandėlio darbininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308482

Darbo skelbimo numeris

308482

Darbo aprašymas

- Sandėlio krovos darbai;
- Lipdukų klijavimas;
- Užsakymų suruošimas.

Reikalavimai

- Atsakingumas ir kruopštumas,
- noras pasiekti gerų rezultatų, tobulėti.

Įmonė siūlo

Stabiliai mokamą sutartą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes;
Darbą stabiliai dirbančioje įmonėje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 10 d.
Atlyginimas:
682.86 - 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Prieš 5 metus savo veiklą pradėjusi, Baltic Foods išaugo iki bendrovės, galinčios klientams pasiūlyti plataus spektro kompleksines, aukštos kokybės žaliavinės mėsos tiekimo paslaugas geromis kainomis. Šiandien mes esame kryptingai ir stabiliai dirbanti kompanija. Dėmesingumas klientui ir jo interesams mūsų veikloje padėjo pelnyti nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Kryptinga plėtra, orientuota į klientų poreikius, griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei, kvalifikuoti darbuotojai užtikrina sėkmingą įvairių tiekimo ir pardavimo grandžių suderinimą.