Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #403977

Sandėlio darbuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

prekių priėmimas iš tiekėjų (užsienio, Lietuvos);

savalaikio prekių priėmimo, sandėliavimo, saugojimo, išdavimo užtikrinimas;

efektyvaus sandėlio darbo planavimas;

prekių atrinkimo, pakrovimo, iškrovimo darbai;

sandėlio inventorizavimo darbų organizavimas;

Reikalavimai

sandėlio darbą reglamentuojančių norminių aktų išmanymas ir patirtis taikant praktikoje;

sąžiningumas ir atsakingumas;

vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);

krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - Prisijunkite!

Mes siūlome:

įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve;

galimybę prisidėti prie įmonės procesų kūrimo;

atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus;

visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#403977

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1070 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. gegužės 29 d.
Įvestas:
2020 m. balandžio 30 d.

„Assorti“ – tai aukštos kokybės gurmaniškų, sveikesnės sudėties maisto produktų ir jų degustacijų, išskirtinės kosmetikos ir originalių prekių parduotuvės, bistro bei internetinė prekyba.
Gurmaniško maisto ir išskirtinių prekių įmonė „Assorti“ atnaujino savo didžiausią parduotuvę „Ogmios mieste“. Mūsų prekybos tinklui taip pat priklauso „Assorti‟ PC „Panorama‟ ir „Assorti Bistro‟ Halės turguje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!