Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #416495

Sandėlio darbuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Darbas naktimis.
- Duonos gaminių pakrovimas, iškrovimas, komplektavimas.

Reikalavimai

- Kruopštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

- Pastovų darbą su galimybe pasirinkti darbo grafiką.
- Laiku mokamą atlyginimą (600 - 750 EUR į rankas).

Telefonas pasiteiravimui 8 659 62787 (skambinti 9:00 - 14:00).

Darbo skelbimo numeris
#416495

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Atlyginimas: 800 - 950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. rugsėjo 26 d.
Įvestas:
2020 m. rugpjūčio 27 d.

VV Transport – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai ir stabiliai dirbanti įmonė. Pagrindinės veiklos sritys – duonos gaminių logistika ir kurjerių paslaugos. Nuolat tobulėjame, plečiamės, stipriname savo pozicijas, ieškome modernių sprendimų, kurie padėtų užtikrinti klientui palankiausias sąlygas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl, kruopščiai išanalizavę užsakovo poreikius bei lūkesčius, pasiūlome optimaliausią, efektyviausią sprendimą.

VV Transport – atsakingas ir patikimas partneris.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!