Darbo skelbimo numeris

385202

Darbo aprašymas

Darbas su maisto produktais, jų atrinkimas pagal užsakymus ( ne šaldytuve)
Darbas pilnu etatu
Darbo laikas: Pamainomis (savaitėmis) nuo 9:00 iki 18:00 ir nuo 14:00 iki 23:00

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti fizinį darbą
Greitas darbo tempas
Atsakingas požiūris į darbą
Gebėti atrinkti klientui tai ką užsisakė ir kiek užsisakė
Gebėti išlaikyti tvarkingą darbo vietą
Gebėti dirbti tiek komandoje tiek individualiai
Būti pasiruošusiam atlikti darbus iki galo
Privalumas – panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą (650 Eur iki 1300 Eur į rankas)
Geras darbo sąlygas, visas socialines sąlygas
Karjeros galimybes
Nemokamą kavą, arbatą

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Sandėlio operatorius

DAISENA, UAB

UAB „Daisena“ – didmeninės prekybos įmonė, aktyviai vystanti prekių ženklus Lietuvoje ir užsienio rinkose nuo 1993 metų.
Sėkmingą darbo patirtį distribucijos, marketingo bei logistikos srityse jungiame su pažangiausia tarptautine verslo praktika ir perkeliame į kasdieninį įmonės darbą vystant privačius (AROMA GOLD, AROMA PLATINUM, BOSO, AHA) ir kitus tarptautinius prekinius ženklus. Tokie darbo principai, kaip operatyvus ir lankstus požiūris į pokyčius rinkoje, leidžia mums kurti savo sėkmės istorijas.
Puikia profesionalų komanda, maža darbuotojų kaita bei stabilius finansinius rodiklius turinčia įmone pasitiki pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai kaip: SCHOGETTEN, BIC, TAFFEL, LOYD, MYNTHON, ROLLTON, GREENFIELD, LAIMA, SELGA, VEGETA, JELLY BEANS ir t.t.

Žiūrėti profilį