Naujausi skelbimai

Sandėlio priėmimo specialistas Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 378459

Darbo skelbimo numeris

378459

CVMarket.lt klientas Sandėlio priėmimo specialistas Kaune

Darbo aprašymas

Farmacijos sandėlio prekių priėmimas;

Tinkamo produktų sandėliavimo vietų parinkimas;

Duomenų sutikrinimas ir suvedimas į buhalterinės apskaitos sistemą.

Reikalavimai

Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;

Turite vidurinį ar aukštesnį išsilavinimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 21 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 8 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.