Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #378459

Sandėlio priėmimo specialistas Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Farmacijos sandėlio prekių priėmimas;

Tinkamo produktų sandėliavimo vietų parinkimas;

Duomenų sutikrinimas ir suvedimas į buhalterinės apskaitos sistemą.

Reikalavimai

Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;

Turite vidurinį ar aukštesnį išsilavinimą.

Darbo skelbimo numeris
#378459

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 21 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 8 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!