Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #189167

Sandėlio vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Produkcijos priėmimo, išdavimo bei sandėliavimo organizavimas
  • Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė
  • Skenavimo sistemos įvedimo sandėlyje organizavimas ir kontrolė
  • Sklandžios sandėlio veiklos užtikrinimas, procesų optimizavimas
  • Siuntų valdymas, dokumentų, susijusių su sandėlio veikla, rengimas, valdymas, koordinavimas
  • Saugos ir sveikatos reikalavimų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo patirtis logistikos / sandėliavimo srityje ne mažesnė nei 3 metai
  • Šiuolaikinių sandėlio valdymo metodų taikymo praktikoje patirtis
  • Skenavimo sistemos įvedimo ar darbo su šia sistema patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Puikūs vadovavimo komandai įgūdžiai.

Siūlome draugišką, iniciatyvą ir savarankiškumą skatinančią aplinką, profesinį ir asmeninį tobulėjimą
Visas darbui reikalingas priemones
Konkurencingą atlyginimą
Galimybę tobulėti, siekti karjeros.

Darbo skelbimo numeris
#189167
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!