Naujausi skelbimai

Sandėlio vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160510

Darbo skelbimo numeris

160510

Darbo aprašymas

- krovinių srauto valdymas vykdant pervežimus per logistikos centrą;
- sandėlio darbo organizavimas (pavaldume 10 žmonių);
- sandėlio darbo veiklos optimizavimas, tobulinimas;
- krovinių iškrovimo/saugojimo/pakrovimo proceso organizavimas ir kontrolė;
- prekių judėjimo apskaitos, dokumentų tikrinimas;
- atsakomybė už sandėlio darbo rezultatus.

Reikalavimai

- būtina darbo patirtis logistikos centro/sandėlio vadovo pareigose;
- patirtis logistikos procesų kūrime ir valdyme;
- gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti sandėlio darbą;
- mokėti valdyti, analizuoti informaciją, operatyviai spręsti problemas;
- organizuotumas, atsakingumas, laiko planavimo ir vadovavimo įgūdžiai;
- darbo kompiuteriu įgūdžiai (apskaitos/valdymo programomis);
- rusų kalbos mokėjimas;

- atsakingą darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje, konkurencingą darbo užmokestį, visas socialines garantijas.

Pageidaujančius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo CV su nuoroda "Sandėlio vadovas" el. paštu: cv{eta}jobinlogistics.eu

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 17 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 17 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje www.JobinLogistics.eu

    Mūsų klientė – sėkmingai veikianti, transporto bei logistikos paslaugas teikianti įmonė, turinti platų partnerių tinklą Lietuvoje bei užsienyje, šiuo metu darbui logistikos centre ieško patyrusio vadovo.