Naujausi skelbimai

Santechnikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316253

Darbo skelbimo numeris

316253

Darbo aprašymas

vandentiekio, nuotekų sistemų, šildymo, sanitarinių prietaisų priežiūra;
smulkūs ir vidutinio sudėtingumo santechnikos remonto darbai;
šilumos punktų priežiūra.

Reikalavimai

darbo patirtis šilumos sistemų ir santechnikos priežiūros, remonto, montavimo srityje;
turėti visus kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

- geras darbo sąlygas;
- socialines garantijas;
- nuo darbo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
- darbą patogioje miesto vietovėje - Žirmūnuose.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas:
derybų klausimas;
priklauso nuo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 8 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 25 d.

Siekdama būti arčiau savo kliento ir teikti kuo didesnę aptarnavimo kokybę, AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui.

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Devynios produktų linijos, skirtingi dizainai, nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio.

Mūsų šūkis "Instaliuok profesionaliai" atspindi mūsų požiūrį į klientą ir darbą su juo.