Sąskaitų ir kitų finansinių duomenų priėmimo ir apdorojimo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161540

Darbo skelbimo numeris

161540

Darbo aprašymas

Priimti, išanalizuoti ir suvesti sąskaitų ir kitų finansinių dokumentų duomenis.

Reikalavimai

Pagrindiniai reikalavimai
Vokiečių kalbos žinios;
Apskaitos pagrindų žinios būtų privalumas;
Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
Noras dirbti FESTO.

Įmonė siūlo

Mes siūlome
Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
Galimybę nuolat tobulinti profesinius įgūdžius.
Atlyginimą susijusį su gerais darbo rezultatais.

Darbo laikas Visa darbo diena. Darbo sutartis pradžioje terminuota vieneriems metams.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 7 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 7 d.

FESTO AG ir Co nepriklausoma šeimos kompanija, esanti Vokietijoje ir atstovaujama 179 pasaulio šalių. Festo gamina bei tiekia pramonės automatizavimo komponentus, kuria įrenginių valdymo sistemas. Tarptautinė įmonė, šiuo metu turinti 15 000 darbuotojų įvairiose pasaulio šalyse. Šiuo metu organizacija plečia savo veiklą ir atstovybei Lietuvoje Festo UAB ieško tinkamo kandidato darbui Kaune :