Darbo aprašymas

Darbui Europoje ieškome SAULĖS PANELIŲ MONTUOTOJŲ!

Darbas ant stogų;

Saulės panelių montavimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis;
  • Pareigingumas;
  • VCA sertifikatas.

PRIVALUMAS:

  • elektrotechninis išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • anglų k.

Įmonė siūlo

  • Neterminuotą darbo sutartį;

  • Laiku mokamą sutartą atlyginimą už darbą;

  • Nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu;

  • Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją;

  • Visas darbui reikalingas priemones, socialines garantijas, draudimą komandiruočių metu.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#422187

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 13 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 15 d.

SAULĖS PANELIŲ MONTUOTOJAI SAULĖS PANELIŲ MONTUOTOJAI

Gridinta, UAB

„Gridinta“ – įvairias pramoninio alpinizmo paslaugas teikianti kompanija, turinti ilgametę patirtį techniniame naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavime.

Daugiau

SAULĖS PANELIŲ MONTUOTOJAI
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!