Naujausi skelbimai

Savarankiškai dirbantys/čios pardavimo atstovai (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9291

Darbo skelbimo numeris

9291

Darbo aprašymas

  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška
  • Aktyvus tarptautinių skambučių paslaugų pardavimas
  • Sutarčių paruošimas, derinimas bei pasirašymas Atstovaujamojo vardu
  • Ryšių su klientais palaikymas

Reikalavimai

  • Sugebėjimas savarankiškai organizuoti darbą
  • Iniciatyvumas, motyvacija
  • Komunikabilumas, derybų įgūdžiai
  • Darbas su kompiuteriu
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas bei nuosavas automobilis
  • Pardavimo patirtis būtų privalumas

Įmonė siūlo

  • Savarankišką ir įdomų darbą
  • Nuolatinius apmokymus keliant kvalifikaciją
  • Nuo rezultatų priklausantį atlygį

Papildoma informacija

CV bei motyvacinį laišką siųsti el.paštu: info@nttcable.lt

Daugiau informacijos apie mūsų kompaniją galite rasti www.nttcable.lt

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 20 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 20 d.

UAB „NTT Cable Lietuva”- NTTCable GmbH, viešojo ryšio balso telefonijos platintojos, padalinys. Vokietijos įmonė NTTCable GmbH turi taip pat savo padalinius Italijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir jau dabar Lietuvoje.