Savireklamos, marketingo, ryšių su visuomene specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17630

Darbo skelbimo numeris

17630

Darbo aprašymas

  • dalyvavimas tobulinant “Ievos” žurnalo koncepciją ir kuriant naujų žurnalų koncepcijas;
  • savireklamos projektų kurimas ir įgyvendinimas, pardavimų skatinimas;
  • bendradarbiavimas su kitomis žiniasklaidos ir viešųjų komunikacijų priemonėmis;
  • žurnalo populiarinimui skirtų renginių organizavimas

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • kūrybinio darbo patirtis;
  • gebėjimas tiek pačiam įgyvendinti savo idėjas, tiek organizuoti tam reikalingų specialistų darbą;
  • platus kūrybinių įgūdžių diapazonas — nuo tekstų rašymo iki vizualinio apipavidalinimo;
  • nepriekaištinga lietuvių kalba, geri rusų, anglų kalbų įgūdžiai;
  • komunikabilumas, atsakingumas, reprezentatyvi išvaizda

  • geras darbo sąlygas, plačias saves realizavimo galimybes, kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 22 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 22 d.

Žurnalas “Ieva” per šešioliką savo egzistavimo metų užsitikrino labiausiai prestižinio leidinio moterims reputaciją. Žurnalą leidžianti UAB “Naujoji Ieva” plečia savo veiklą ir ieško naujų darbuotojų.