Naujausi skelbimai

Senior PHP developer

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308264

Darbo skelbimo numeris

308264

Darbo aprašymas

Plečiame savo IT komandos gretas ir ieškome naujo nario IT Development team’e, kuris užimtų Senior PHP Developer pareigas sparčiai augančioje įmonėje.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su PHP, Symfony 2, MySQL, Javascript technologijomis ir Web aplikacijų optimizavimo įgūdžiai. Anglų bei rusų kalbos.

Laikome privalumu jei turite patirties su Laravel, Composer, git, Percona Mysql, big data, caching, optimization, Linux, angular/vue/react. Suprantate, kas yra yra Prestashop bei Magento.

Įdomų darbą jaunoje, draugiškoje, dinamiškoje komandoje ir sparčiai besiplečiančioje įmonėje; Galimybę tobulėti aplinkoje, kuri skatina gilintis į naujausias technologijas; Įdomius iššūkius ir tarptautinę patirtį. Motyvuojantį atlyginimą bei priedus už pasiekimus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 3 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 5 d.

Foodout – yra viena didžiausių maisto užsakymo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Baltarusijoje. Šiuo metu jau įgyvendinusi per 1.7 mln. užsakymų iš beveik 4000 restoranų visose šalyse bei teikianti paslaugas internetu, telefonu bei per mobiliąją aplikaciją.