Darbo aprašymas

  • Vystysite kompanijos SaaS sistemą;

  • Prisidėsite prie RRR.LT marketplace sistemos plėtros bei lokalizacijos projektų;

  • Darbas su kitų sistemų itegracijomis;

  • Prisidėsite savo idėjomis ir žiniomis kaip tobulinti sistemą, kartu su komanda ieškosite originalių sprendimų;

  • PHP technologijomis paremtų projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Geros PHP, bei Symfony ar Laravel programavimo žinios;

  • Noras prisidėti prie didelės apimties projektų, bei svarbių architektūrinių sprendimų priėmimo;

  • Git flow žinios;

  • Patirtis dirbant su ORM;

  • Patirtis dirbant su AWS, bei automatiniu testavimu – didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, nemonotonišką darbą;

  • Sprendimų priėmimo laisvę;

  • Motyvuotą komandą su kuria viskas yra įmanoma!

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#422276

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2475 - 4958 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 12 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 16 d.

Senior PHP programuotojas Senior PHP programuotojas

Alliance for Recruitment

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - RRR.LT, tai komanda kelis metus kūrusi ir vis dar plėtojanti verslo valdymo sistemą bei pardavimų platformą skirtą naudotų autodalių pardavėjams. Sistema padeda suvaldyti kasdienius procesus bei daugelį iškylančių problemų. Autolaužynui pilnai automatizavus savo procesus taupomas laikas, lėšos, maksimalizuojamas darbuotojų efektyvumas. Savininkas gali prižiūrėti verslą per atstumą. Kasdien siekiame pritraukti naujų vartotojų. Šiai dienai sistemoje jau yra ~1'300'000 autodalių ir 237 įmonių, šis skaičiuos nuolatos auga.

Daugiau

Senior PHP programuotojas
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!