2022-07-29 11:26:48

Serviso (automobilių) vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Nuo 800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome meistro priemėjo automobilių dirbtuvėse, atsakingo už darbo organizavimą, užsakymų priėmimą, atsarginių dalių užsakymą, darbų paskirstymą, jų vykdymo kontrolę. Meistrų darbo grafiko suplanavimas, darbui užtikrinti detalių užsakymas, PVM sąskaitų faktūrų išrašymas, darbas su kasos aparatu. Darbas prie kompiuterio su grafiku ir klientais. Siūlome visas socialinės garantijas, galimybė vakarais ir išeginėmis remontuoti savo automobilį.

Reikalavimai

- Aukštasis neuniversitetinis (universitetinis) išsilavinimas;

- Darbo aptarnavimo srityje išmanymas;

- Komunikabilumas;

- Taisyklinga lietuvių kalba;

- Užsienio kalbų žinios (anglų, rusų);

- Panašaus darbo patirtis 2 m. - privalumas;

- B vairuotojo pažymėjimo kategorija - privalumas;

Darbo užmokestis nuo 800 Eur į rankas su galimais priedais pagal įmonės mėnesinius rezultatus.