Naujausi skelbimai

Serviso inžinierius (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342701

Darbo skelbimo numeris

342701

Darbo aprašymas

Statybinės įrangos ir technikos gedimų diagnostika, techninė priežiūra, aptarnavimai ir remonto darbai.

Reikalavimai

  • Darbštumas ir kruopštumas;
  • Technikos ir jos veikimo principų teorinis ir praktinis supratimas;
  • Tvarkingumas bei dėmesys detalėms;
  • Savarankiškumas, punktualumas ir sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (kategorijos B, C).

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlyginimą su priedais;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas darbo priemones;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus partnerių gamyklose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Telefonas pasiteiravimui 8 (37) 409581

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 1 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 3 d.

UAB ELREMTA MASTERMANN – 20 metų sėkmingai veikianti įmonė Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – profesionalių įrankių, šiuolaikinės įrangos statyboms, žemės ūkiui ir pramonei tiekimas. Įmonė savo klientams siūlo visą statybinės įrangos bei platų įrankių asortimentą.