Naujausi skelbimai

Serviso inžinierius (-ė) Šiauliuose

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106227

Darbo skelbimo numeris

106227

Darbo aprašymas

Prekybinės įrangos (kompiuterinių kasų sistemų, savitarnos kasos sistemų, kasos aparatų, svarstyklių, etikečių spausdintuvų) instaliavimas, priežiūra ir
remontas;
Personalinių kompiuterių, kompiuterinių tinklų, duomenų kaupiklių, spausdintuvų instaliavimas, priežiūra ir remontas;
Vartotojų apmokymas, konsultavimas ir problemų šalinimas nuotoliniu būdu;
Prekyba prekybine įranga ir eksploatacinėmis medžiagomis.
Mes ieškome darbštaus, pareigingo, komunikabilaus darbuotojo, kuris yra įgijęs aukštesnįjį (arba aukštąjį) elektronikos ar informatikos išsilavinimą , turi
panašaus darbo patirtį (kompiuterių, radioelektroninės aparatūros priežiūra ir remontas), nori dirbti dinamišką, daug techninių žinių, o taip pat bendravimo su
klientais reikalaujantį darbą. Iš savo pusės siūlome geras darbo ir tobulėjimo sąlygas, gerą atlyginimą, socialines garantijas, priedus už gerai atliktus
darbus.

Reikalavimai

klientais reikalaujantį darbą.

Iš savo pusės siūlome geras darbo ir tobulėjimo sąlygas, gerą atlyginimą, socialines garantijas, priedus už gerai atliktus darbus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 10 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 27 d.

New Vision Baltija – nuo 1993 veikianti įmonė, lyderiaujanti prekybos, restoranų ir pramonės verslo technologijų kompanija Baltijos šalyse. Bendradarbiaudami
su pirmaujančiais pasaulio gamintojais, kuriame bei integruojame originalias sistemas. Mes užtikrinime sistemų veikimą bei diegiame IT sprendimus ir įrangą
skirtą verslo valdymui ir kontrolei, klientų pritraukimui ir geresniam aptarnavimui, verslo plėtrai, sąnaudų mažinimui ir nuostolių prevencijai.