Naujausi skelbimai

Serviso meistras - priėmėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28300

Darbo skelbimo numeris

28300

Darbo aprašymas

Lengvųjų automobilių ir sunvežimių priėmimas remontui.

Reikalavimai

Darbo patirtis lengvųjų automobilių ir sunvežimių remonte;
Darbštumas.
Aukščiausia kvalifikacija.

Įmonė siūlo

Labai gerą atlyginimą;
Galimybę tobulėti;
Geras darbo sąlygas.

Papildoma informacija

CV siųsti: atranka/eta/kelias.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 6 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 25 d.

• padaliniai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje;
• didžiausia „Continental“ AG koncerno padangų komerciniam transportui importuotoja Baltijos šalyse;
• oficialus „BP Lubricants“ alyvų ir tepalų importuotoja ir paltintoja Lietuvoje;
• oficialus „MAN AG“ serviso partneris /Šiauliuose;
• vienintelis „Volvo“ komercinio transporto nepriklausomas autoservisas Lietuvoje/Panevėžyje;
• galiausiai – vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, turinti nuosavą tokį platų komercinio transporto servisų tinklą visoje Lietuvoje.

Platus produktų, paslaugų asortimentas, ilgametė patirtis, išskirtinės ir pripažintos pozicijos rinkoje, žinomi ir vertinami produktai, servisų tinklas, aprėpiantis visą Lietuvos teritoriją,- visa tai mums leidžia suteikti paslaugas, pasiūlyti produktus ir operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas, o klientams – gauti platų paslaugų ir produktų spektrą visoje Lietuvoje „iš vienų“ rankų, taip sutaupant laiką ir lėšas.